Erbay Soğutma
Erbay Soğutma
Hakkımızda

ERBAY 1987 yılında Bayram Kömürcü ve Erol Gökdemir tarafından İstanbul’da kuruldu.

İklimlendirme ve Soğutma cihazları üreten Erbay, güçlü mühendislik alt yapısı, yüksek teknolojiye sahip üretim hattı ve Ar – Ge olanakları ile sistem bazında çözümler geliştirebilmektedir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Sektörde müşteri odaklı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile öncü çözüm ortağı olmak..

Misyonumuz
Misyonumuz

ERBAY Olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini, yeni ürün ve hizmet içeren mükemmel çözümlerle karşılayarak büyümek; paydaşlarımıza katma değeri artırarak kazandırmak ve böylece global firmalar arasında yer almak.

Kalite Politikamız

Amacımız firmamızı, uluslararası standartlara ve yasal düzenlemelere uygun; kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet gücü yüksek ürün üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

En önemli hedefimizin KALİTE olduğunu benimseyerek, KALİTE ‘nin kontrolü yerine üretimini hedefledik. Bu nedenle üretim prosesini girişten çıkışa kadar planlayıp önleme çalışmalarına ağırlık vererek KALİTE ‘nin üretim sırasında doğmasını sağlayacağız.

Tüm personel için eğitim faaliyetlerini yaygınlaştırarak, kalite iyileştirme – geliştirme çalışmalarına katılmalarını teşvik edeceğiz.

Firmamızda, görevli her personel kendinden bir önceki prosesin müşterisi olarak tanımlanmıştır. Kaliteden her personel birinci derecede sorumludur ve amacımız oluşabilecek problemleri çözmekten ziyade, kaynağında önlemek ve yok etmektir.

Başarılarımızdan ve çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız. Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Çalışanlarımızla bir bütünlük içinde her kademede otokontrolün “sağlandığı suistimallere (rüşvet, yolsuzluk vs.) imkân vermeyen bir sistemi egemen kılacağız.”